AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Akharım İlkokulu ve Akharım Belediyesini Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Akharım İlkokulu ve Akharım Belediyesini Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin KARAOSMAN, Akharım İlkokulu ile Akharım Belediyesi’ni ziyaret etti. Okul idaresi ve öğretmenlerimizden,  basında yer alan haberlere istinaden bilgi alan YALÇIN, öğretmenlerimize geçmiş olsun dileklerini iletti. Öğretmenlerimizin her anlamda yanlarında olduklarını, bu tarz olayları kınadıklarını, tekrarının yaşanmaması için gerekli tedbirleri alarak emniyet ve jandarmaya bilgilendirmelerin yapıldığını belirtti. Öğretmenlerimizin eğitim-öğretime konsantre olmalarını, çalışmalarına her zaman olduğu gibi özveriyle devam etmelerini istedi. Akharım Belediye Başkanı Eşref ÜNSAL ve kasabanın ileri gelenleriyle de durum değerlendirmesi yaparak, öğretmenlerimize ve okulumuza sahip çıkılmasını istedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerimizle  eğitim öğretim üzerine sohbetin ardından Akharım ziyaretini sonlandırdı.

13-11-201813-11-201813-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.