AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Akören Kasabamızdaki Okullarımızı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Akören Kasabamızdaki Okullarımızı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Akören Kasabamızda bulunan okullarımızı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sadık AVCI ile ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle buluştu. İlk olarak Akören Ortaokulumuzu ziyaret eden YALÇIN, Okul Müdürü Kenan KÖMÜR'den eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Okul bahçesinde etkinlikler yapan öğrencilerimizle sohbet etti. Sınıflarındaki öğrencilerimizin derslerine katılarak düzenli çalışma, kitap okuma, sınavlarda dikkat edilecek hususlar üzerine nasihatlerde bulundu. Öğretmenlerimizle buluşmalarında 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde okullarımızda yürütülen faaliyetler, öğretmen eğitimleri ve öğretmenlerimizin beklentileri üzerine sohbet etti.

Daha sonra Akören İlkokulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN,  Anasınıfı öğrencilerimizin etkinliklerini izledi. Beslenme saatinde meyvelerini dağıtıp düzenli beslenme üzerine onlarla sohbet etti. Eğitim öğretim faaliyetleri hakkında öğretmenlerimiz ile sohbet eden YALÇIN; "Okullarımızda görev yapan tüm öğretmenlerimiz eğitimin temel taşlarıdır. Yetiştirdiğiniz öğrencilerin vatana, millete ve hatta dünyaya faydalı insanlar olabilmesi için sarf ettiğiniz çabaları takdir ediyor görevlerinizde başarılar diliyorum" dedi.

Öğretmenlerimizin İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın ziyaretlerinden duydukları mutluluğu dile getirmelerinin ardından toplu fotoğraf çekimleriyle program sona erdi.

04-12-201904-12-201904-12-201904-12-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.