AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN AKÜ Eğitim Fakültesi'nin Hazırladığı Öğretmenler Günü Kutlama Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN AKÜ Eğitim Fakültesi'nin Hazırladığı Öğretmenler Günü Kutlama Programına Katıldı...

ANS Kampüsü Eğitim Fakültesi Abdullah Kaptan Konferans Salonu'nda düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayip ÖZDEMİR, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz YALÇIN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat PEKER, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ali GAZEL, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Bülent AYDOĞDU, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Program Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ali GAZEL'in açılış konuşmalarıyla başladı. Ardından Eğitim Fakültesi Klasik Türk Müziği Korosunun seslendirdiği şarkılar dinlendi. Türkçe Eğitimi 3. Sınıf öğrencisinin konuşması ve öğretim elamanlarının düetiyle devam eden programda Eğitim Fakültesinden mezun olarak atanan öğretmenlerimizin söyleşileri yer aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN programda yaptığı konuşmalarında; " Bu mukaddes ve kutsal görevi üstlenen öğretmenlerimiz sevgi, merhamet, şefkat ve sabır duygularına en üst düzeyde sahip olmalıdır. Özveri gerektiren bu mesleği icra eden tüm öğretmenlerimizin yanısıra yarının öğretmeni siz öğrencilerimizin de gününü kutluyor görevlerinizde başarılar diliyorum" dedi.

Program, konuşmacı olarak katılan öğretmenlerimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyelerince hediye verilmesiyle sona erdi.

25-11-201925-11-201925-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.