AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ali Çetinkaya İlkokulu, Ali Çetinkaya Ortaokulu ve Orhangazi İmam Hatip Ortaokullarımızı Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ali Çetinkaya İlkokulu, Ali Çetinkaya Ortaokulu ve Orhangazi İmam Hatip Ortaokullarımızı Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul Müdür Vekili Abdullah ERTEN’den eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Okul Kantinini gezerek satılan ürünlerin sağlıklı olup olmadığını ve son kullanma tarihlerini inceledi. Okul öğretmenlerimiz ile buluşmasında 2023 Eğitim Vizyonu üzerine bilgi alışverişinde bulundu. Öğrenci değerlendirmelerinde öğretmenlerimizin not odaklı değil, kazanım odaklı olması gerektiğini söyledi. Her öğrencinin bireysel farklılıklarının olduğunu, her öğrenciye  bireysel özellikleri göz önünde bulundurularak  eğitim öğretim yapılmasının faydalı olacağını belirtti. Öğretmenlerimizin huzurlu ortamlarda çalışmasını istiyoruz dedi. Öğretmenlerin okullarından ve çalışma ortamlarından memnun olduklarını söylemeleri üzerine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Çocuklarımız  için el birliğiyle yaptığınız çalışmalar için teşekkür ederim diyerek  ziyaretini sonlandırdı.

13-11-201813-11-201813-11-201813-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.