AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Anaokulu Müdürleri ile buluştu.

Vatandaş-devlet buluşması toplantıları kapsamında, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda Vali Yardımcısı Erhan GÜNAY başkanlığında; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürlerimiz Gürbüz BIDIK, Muammer DEMİRCAN, merkez ve merkeze bağlı tüm resmi Anaokulları Okul Müdürleri, Anaokullarından birer öğretmen, okul aile birliği yetkilileri ve öğrenci velilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Anaokulu Müdürleri ile buluştu.

          Toplantıda, Anaokullarının genel durumları (bakım-onarım-tadilat, eğitim-öğretim faaliyetleri) görüşülmesi yanı sıra, okul aile birlikleri ve öğrenci velilerine düşen görevler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerimizin geleceğimiz olduğunu, ilerlemeleri gereken bu uzun yolda öğretmenleri ve velilerimizin en büyük destekçileri olacağını ifade etti. Toplantı iyi dilek ve temennilerle  sona erdi.

27-10-201727-10-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.