AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Asım Kocabıyık Anaokulu’nun Düzenlediği Afyonkarahisar Şehitleri Resim Sergisini Gezdi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Asım Kocabıyık Anaokulu’nun Düzenlediği Afyonkarahisar Şehitleri Resim Sergisini Gezdi…

Asım Kocabıyık Anaokulu Değerler Hareketinin projesi olan Yediden Yetmiş Yediye Beraberiz projesi kapsamında, Selçuklu Camii Bahçesindeki  Afyonkarahisar Şehitleri Resim Sergisini Gezdi Sergide minik öğrencilerimizle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, okul yöneticilerimizden etkinlikleri ile ilgili bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN;“ Yaşadığımız bu topraklarda güvenle ve huzur içinde yaşamamız için gerek tarihimizde gerekse de büyük kahramanlık destanı olan 15 Temmuz’da göğsünü siper, canını feda eden şehitlerimizi anmak, hatırlamak ve hatırlanmalarını sağlamak milli ve insani sorumluluğumuzdur. Bu amaç çerçevesinde hazırlamış olduğunuz proje için, Okul Müdürü  Ramazan YILDIZ, Müdür Yardımcısı Salih AK, Proje Koordinatör Öğretmenleri Emine GÖK, Nurhan KÖKEN ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Fotoğraf çekimiyle ziyaret sona erdi.

08-03-201908-03-201908-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.