AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Avrupa Kod Haftası Etkinlik Katılımcılarına Plaket ve Teşekkür Belgesi Verdi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Avrupa Kod Haftası Etkinlik Katılımcılarına Plaket ve Teşekkür Belgesi  Verdi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN İlimizde kodlama eğitimi çalışmalarıyla farklılık oluşturan Selçuklu İlkokulu, Nasreddin Hoca Anaokulu, Toki Fatma Aliye Hanım Anaokulu, Sandıklı Fatih Sultan, Mehmet İlkokulu, Çay İmam Hatip Ortaokulu, Çay Şehit Ahmet Şahin MTAL okullarımızdan  idareci ve öğretmenleri makamında kabul ederek Avrupa Kod Haftası Anısına kendilerine plaket ve teşekkür belgesi  verdi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL de katılımcılara teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; " Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Kod Haftası Etkinlikleri’ ne katılım sağlanmasına karar vermiştik. Kodlama eğitiminde çocuklarımıza yeni beceriler kazandırmayı hedefleyen okullarımız yaptığı çalışmalarla sürece katkı sağladı. Kodlama eğitimi sürekli gelişimi, değişimi ve sebat etmeyi içinde barındıran uzun soluklu bir maratondur. İlgi, katılım ve sebat için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sonlandı.

16-11-201816-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.