AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Bahar Şenliği ve Zeka Oyunları Atölyesi Açılışına Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Bahar Şenliği ve Zeka Oyunları Atölyesi Açılışına Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Toki Mevlana İlkokulu-Ortaokulu öğrencilerimizi 2023 Eğitim Vizyonu gereği hayata daha iyi hazırlamak için, farklı yetenekteki öğrencilerin keşfedilmesi ve akademik derslere daha üst düzeyde motivasyon sağlanması amacıyla oluşturulan Zeka Oyunları Atölye açılışı ile Bahar Şenliklerinin açılışını yaptı.

Açılışa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürlerimiz A.Fevzi ÖZDEMİR, Mustafa KOÇAK, okul müdürlerimiz, okul öğrencilerimiz ve öğrenci velilerimiz katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a Zeka Oyunları Atölyesi ile ilgili Okul Müdürü Osman YACAN tarafından sunum yapıldı. Anasınıfı öğrencilerimizin gösterilerinin ardından Bayrak Tasarlama Yarışması Ödül Töreni  yapıldı. Anasınıfı ve 4.Sınıfların Diploma Töreni sonrasında Kep Atma Töreni düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN atölyelerin oluşturulmasında ve düzenlenen törenlerde emeği geçen herkese teşekkür ederek öğrencilerimize başarılar diledi.

Güzel Sanatlar Lisemizin sunduğu müzik dinletisinin ardından program sona erdi.

03-05-201903-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.