AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Başkanlığında Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Başkanlığında Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezince yürütülen izleme ve ortak sınavlarla ilgili Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın başkanlığında Doğa Koleji Konferans Salonunda ilimiz merkezinde görev yapan tüm okul müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

 Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK ve Okul Müdürlerimiz katıldı.

 Toplantının amacı hakkında bilgiler veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Ölçme Değerlendirme Merkezimizin çalışmaları 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında çok önemlidir. Yapılan konu tarama testlerinin raporları okullarınızdaki zümre öğretmenleri tarafından değerlendirilip eksikliklerin giderilmesi kapsamında incelenecek. Bu incelemeler sonucunda gerekli tedbirler alınacak. Bakanlığımız tarafından belirlenen okullarda  4., 7. ve  10.sınıflar düzeyinde Nisan ayı içerisinde izleme araştırması yapılacak. Merkez ilçemizde 5. Ve 9. Sınıflar düzeyinde İl Milli Eğitim müdürlüğü olarak ortak sınavlar yapacağız. Okullarımızda yapılan gözetmensiz sınavlarda ayrı bir öneme sahip. Bu konuda okullarımızda gerekli hassasiyeti gösterelim. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 Toplantı Ölçme Değerlendirme Merkezimizin çalışmaları hakkında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL’in sunumundan sonra sona erdi.

20-03-201920-03-201920-03-201920-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.