AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Beyazıt İlköğretim Kurumu'nda Atölye Açılışına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Beyazıt İlköğretim Kurumu'nda Atölye Açılışına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Beyazıt İlkokulu öğrencilerimizi 2023 Eğitim Vizyonu gereği hayata daha iyi hazırlamak için, farklı yetenekteki öğrencilerin keşfedilmesi ve akademik derslere daha üst düzeyde motivasyon sağlanması amacıyla oluşturulan atölyeleri açtı.

Okul Müdürü Şeyda YARAMIŞ açılışta atölye çalışmaları ve Hami Projesi kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın kurdele kesimi ile açılan atölyeler okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından incelendi. Atölyelerin dinamik kullanımı ile ilgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından sunum yapıldı.

Ardından ebru sergisini  gezerek öğrencilerimiz ile resimler yapan  YALÇIN, okul bahçesinde oluşturulan Tabiat Atölyesinin açılışını yaptı. Tabiat atölyesinde yetiştirilen bitkileri inceleyerek; " Gösterdiğiniz çabalar sonucunda birçok çeşitliliğe sahip tabiat parkı oluşturmuşsunuz. Emeğinize sağlık. Soframıza gelen bazı sebzelerin büyüme aşamalarını öğrencilerimizin gözlemlemesi ve hatta kendi elleriyle yetiştirmesi  çok güzel" dedi.

Atölyelerin ve Tabiat Parkı'nın oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

10-05-201910-05-201910-05-201910-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.