AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Bilgi Günlerinde Derece Alan Öğrencilerimize Ödüllerini Verdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Bilgi Günlerinde Derece Alan Öğrencilerimize Ödüllerini Verdi...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen ortaokul ve lise düzeylerinde "Bilgi Günleri" yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize yönelik düzenlenen ödül töreni Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın katılımıyla yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda yapılan ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra, Şube Müdürlerimiz Muammer DEMİRCAN, Adem KARAKELLE, dereceye giren okul müdürlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN;  "Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İl merkezi ve ilçelerimizi de kapsayan ortaokul ve lise düzeyinde "Bilgi Günleri" adı altında, öğrencilerimizin medeni cesaretlerini göstermeleri, var olan bilgilerini güncellemeleri ve yeni nesil sorulara alışmaları için yarışmalar düzenledi. Mart ayının ikinci haftası başlayan "Bilgi Günleri" yarışmalarımız, 18 Nisandaki final karşılaşmalarıyla sona erdi. Yarışmalar sonucunda ortaokul düzeyinde Sandıklı Cumhuriyet Ortaokulu birinci, Dazkırı Çamlık Ortaokulu ikinci, İscehisar Mercan Ortaokulu üçüncü oldu. Lise düzeyinde ise Süleyman Demirel Fen Lisesi birinci, Dazkırı Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi ikinci, Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi üçüncü oldu. Dereceye giren tüm okullarımızı ve öğrencilerimizi kutluyorum." dedi.

 Tören İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın öğrencilerimize hediye takdimi ile sona erdi. 

27-05-201927-05-201927-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.