AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısına Katıldı...

Sandıklı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonundaki toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Sandıklı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Faysal KAYAN, Ölçme Değerlendirme Personelimiz ile Soru Hazırlama İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu Öğretmenlerimiz katıldı.

Toplantıda yıl içerisinde yapılan çalışmalar değerlendirilerek 2019-2020 eğitim öğretim döneminde yapılacak çalışmalar üzerine görüş ve öneriler alındı. Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ; " İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ölçme ve Değerlendirme Birimimize ve yıl içerisinde büyük fedakârlık örneği göstererek çalışan Soru Hazırlama İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu Öğretmenlerimiz ile toplantımıza ev sahipliği yapan Okul Müdürümüz Ali TURAN'a çok teşekkür ediyorum. Ölçme Değerlendirme Merkezimizce Ülkemiz geneline örnek teşkil edecek çalışmaların olumlu yansımalarını en kısa zamanda almaya başlayacağız" dedi.

İyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

26-06-201926-06-201926-06-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.