AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Büyükkalecik Kasabamızdaki Okullarımızı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Büyükkalecik Kasabamızdaki Okullarımızı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Büyükkalecik Kasabamızda bulunan okullarımızı ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle buluştu. İlk olarak Büyükkalecik Kocatepe İlkokulumuzu ziyaret eden YALÇIN, okul idaresinden eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Anasınıfı öğrencilerimizin etkinliklerini izleyerek onlarla sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN okul öğrencilerimize hikaye kitapları hediye etti. Daha sonra Büyükkalecik Ortaokulu ve Büyükkalecik İmam Hatip Ortaokullarımızda öğretmenlerimizle buluştu. Eğitim öğretim faaliyetleri üzerine öğretmenlerimiz ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Okullarımızda görev yapan tüm öğretmenlerimiz eğitimin temel taşlarıdır. Yetiştirdiğiniz öğrencilerin vatana, millete ve hatta dünyaya faydalı insanlar olabilmesi için sarf ettiğiniz çabaları takdir ediyor görevlerinizde başarılar diliyorum" dedi. Öğretmenlerimizin okul bünyesinde oluşturmaya çalıştıkları kütüphane için kitaplar hediye ederek ayrıldığı okulumuzdan sonra Büyükkalecik İlkokulumuzu ziyaret eden YALÇIN, okul idarecilerimizden yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Okulumuzun fiziki durumu hakkında yapılabilecekler konusunda tavsiyelerde bulunarak ziyaretini sonlandırdı.

28-05-201928-05-201928-05-201928-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.