AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Büyükkalecik Kasabasında Yapılan Sertifika Törenine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Büyükkalecik Kasabasında Yapılan Sertifika Törenine Katıldı. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Büyükkalecik Kasabasında Yapılan Sertifika Törenine Katıldı...

          Afyonkarahisar  Belediyesi  ve Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün işbirliği ile hazırlanan proje  Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü nün desteğiyle tamamlandı. Büyükkalecik Kasabasında açılan arı yetiştiriciliği, cilt bakımı ve giyim aksesuarları kursları proje kapsamında açıldı. Kursiyerlerin eğitimlerini tamamlamalarının ardından başarılı olan kursiyerler için sertifika töreni yapıldı. Büyükkalecik Kasabasında yapılan sertifika törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN,  Büyükkalecik  Belediye Başkanı Mustafa ÇINGIRAK, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat DİKTAŞ, ve  protokol üyeleri katıldı.

       Sertifika töreninde  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN kursiyerlerimizi katılımlarından dolayı takdir ettiğini ifade etti. Kurslarımızın tüm halka açık olduğunu ve bu tarz etkinliklere halkımızın daha çok ilgi göstermesini beklediğini belirtti.

 

     Tören kursiyerlerimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın sertifikalarını takdim etmesiyle sonlandırıldı.

13-04-201713-04-201713-04-2017

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.