AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Çobanlar İlçemizdeki Okulları Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Çobanlar İlçemizdeki Okulları Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Çobanlar İlçe merkezindeki Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Zafer İlkokulu’nun yanı sıra İlçemize bağlı Kocaöz Kasabasındaki Kocaöz Ortaokulumuzu da ziyaret etti.

Ziyaretlerinde Okul öğretmenlerimizle görüşen YALÇIN; Öğretmenliğin bir özveri mesleği olduğunu, huzurlu çalışma ortamlarında öğretmenlerimizin daha başarılı olduğunu, bu başarıdan dolayı okul öğrenci sayılarımızın geçen yıla göre artış göstermesini takdir ettiğini belirterek ,çalışmalarından dolayı herkese teşekkür etti.2023 Eğitim-öğretim vizyonu ile ilgili bilgiler paylaştı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN sınıflarda öğrencilerle buluşmasında kitap okumanın öneminden bahsederek ,başarı için çok çalışmanın gerekliliğini vurguladı. Bazı etkinlikleri öğrencilerle birlikte yaptı.

Fotoğraf çekimlerinin ardından ziyaretini sonlandırdı.

31-10-201831-10-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.