AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Cumhuriyet İlkokulu Öğrencilerini Makamında Kabul Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Cumhuriyet İlkokulu Öğrencilerini Makamında Kabul Etti...

Ziyarete öğrenciler ve Okul Müdürü Sinem ÖZBUDAK katıldı. Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü  “Değerler Hareketi Projesi” kapsamında “Türk Askeri Merhametlidir” konusunu işledi.

Öğrenciler, Türkiye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtında görev alan Türk Askerinin kahramanlığının yanı sıra merhametini de vurgulamak amacıyla bir takvim hazırladılar. Hazırladıkları takvimin bir örneğini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a hediye eden Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Türk askerinin kahramanlık ve merhametinin tüm dünyaya örnek olduğunu ve hazırladıkları takvimin merkez okullarına da dağıtılacağını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN merhamet timsali Mehmetçiğimizin bu yönünü düşünerek takvime işleyen öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum diyerek öğrencilere hediye takdiminde bulundu. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

23-03-201823-03-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.