AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Değerlendirme ve İstişare Toplantısına Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Değerlendirme ve İstişare Toplantısına Katıldı…

Okul Çağındaki Gençlerin Tasarım, Yenilikçilik ve Üretkenlik Kapasitelerinin Geliştirilmesine Yönelik İşbirliği Protokolü  kapsamında, Uşak ilinde Değerlendirme ve İstişare Toplantısı düzenlendi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN,  Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN ve Zafer Kalkınma Ajansı  Genel Sekreter V. Veli OĞUZ katıldılar.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN protokolden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Çocukların erken yaşlardan itibaren tasarım kabiliyetlerinin ve üretkenliklerinin geliştirilmesi çok önemlidir. Birlikte yürüteceğimiz çalışmalarla pek çok alanda öğrencilerimize faydalı olabileceğimizi düşünüyorum. Zafer Kalkınma Ajansı’na, Kütahya, Manisa ve Uşak Milli Eğitim Müdürlüklerine teşekkür ediyorum” dedi.

Dilek ve temennilerin alınmasının ardından toplantı sona erdi.

17-01-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.