AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Değerler Hareketi Konferansına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Değerler Hareketi Konferansına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen programda Eğitimci Yazar Muhammed YILMAZ tarafından Değerler Hareketi projesinden sorumlu öğretmen ve okul müdürlerimize konferans verildi.

Kamil Miras Anadolu Lisesi Şehit Kerim Üye Konferans Salonu'nda düzenlenen Değerler Hareketi Konferansına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, ilimiz merkez ve merkeze bağlı okullarımızda Değerler Hareketi projesinden sorumlu öğretmenlerimiz ve okul müdürlerimiz katıldı.

Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 6 yıl önce başlattığı proje kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler vererek başladığı açılış konuşmasında; "Bu konferansla siz değerli katılımcılarımızda, değerler ve değerler eğitimi ile ilgili temel bilgi ve yaklaşımlar hakkında farkındalık sağlamayı, okulda uygulanabilecek etkinlik örneklerini paylaşmayı, yeni etkinlikler üretmenizi ve uygulamanızı sağlamayı amaç edindik. Bu çerçevede bizlere değerli bilgiler aktaracak olan Eğitimci Yazar Muhammed YILMAZ' a teşekkür ediyorum" dedi.

Ardından Eğitimci Yazar Muhammed YILMAZ Okul Müdürlerimiz ve öğretmenlerimize konferans süresince değerli bilgiler aktardı. YILMAZ, izleyenlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

Konferans Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR'ın Eğitimci Yazar Muhammed YILMAZ 'a günün anısına hediye takdimi ile sona erdi.

25-05-201925-05-201925-05-201925-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.