AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “Dijital Öğretmenler ve Geleceğin Kodlamacıları” Projesi Açılış Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “Dijital Öğretmenler ve Geleceğin Kodlamacıları” Projesi Açılış Programına Katıldı...

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Müdürlüğümüz ile Anadolu Kültür Eğitim ve Araştırma Derneğinin ortaklığıyla hazırlanan 16-27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Dijital Öğretmenler ve Geleceğin Kodlamacıları” adlı projenin açılışı Afyonkarahisar Gençlik Merkezinde yapıldı.

Açılış programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan GÜRBÜZ, AR-GE Birimimiz ve öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yaptığı konuşmada “Projenin amacının ilimiz başarı seviyesinin artmasına olumlu katkılar sağlamak olduğunu, Web 2.0 araçları ve kodlama eğitimi ile öğrencilerimizin eğitim ve iş hayatının yanı sıra ileride daha aktif ve katılımcı bireyler olmalarında olumlu yönde etkisi olacaktır. Web 2.0 araçlarının birçok derse renk katacağı ve öğrencileri teknolojik okuryazarlık düzeyinde olumlu yönde etkileyecektir”  diyerek sözlerini tamamladı.

Proje açılış programının ardından eğitimlerle 27 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecektir.

17-04-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.