AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Dinar Şehit Şükrü Bayrakçı Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesinde Düzenlenen Kutlu Doğum Etkinliğine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Dinar Şehit Şükrü Bayrakçı Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesinde Düzenlenen Kutlu Doğum Etkinliğine Katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Dinar Şehit Şükrü Bayrakçı Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesinde Düzenlenen Kutlu Doğum Etkinliğine Katıldı...

         Dinar Şehit Şükrü Bayrakçı Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi konferans salonunda yapılan Kutlu Doğum Etkinliklerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan TAHTAOĞLU, İlçe Müftüsü Şahin YAŞAR, okul müdürleri,  öğrenciler ve veliler katıldı.  

 

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Dinar Şehit Şükrü Bayrakçı Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü İsmihan SADIRLI ile İlçe Müftüsü Şahin YAŞAR’ ın günün anlamına ilişkin konuşmalarının ardından 11. sınıf öğrencisi Merve EFE Kuran-ı Kerim okudu. Öğrencilerinin hazırladığı slayt gösterisinin ardından oratoryo gösterisi sergilendi. Daha sonra peygamberimizi anlatan şiirlerin okunması, okunan ilahilerin işaret diliyle tercüme edilmesi ve tiyatro gösterisi yapılmasıyla tören devam etti. İlçemiz Ortaöğretim Kurumları kız öğrencileri arasında düzenlenen “Peygambere Mektup” yarışması ödüllerinin İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından takdim edildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerimizi böyle güzel bir program hazırladıkları için tebrik etti. Öğrencilerimizin Kutlu Doğum Etkinliğinde yaptıkları her bir faaliyetin çok kıymetli olduğunu ifade eden YALÇIN, öğrencilerimizin bu tarz etkinliklerde daha faal olmalarını temenni etti. Program hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

02-05-201702-05-201702-05-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.