AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Diş Fırçalama Merkezi Açılışına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Diş Fırçalama Merkezi Açılışına Katıldı...

“Çocuklar Sevgisiz, Dişler Bakımsız Yaşayamaz “ sloganıyla yola çıkan Afyonkarahisar Sülümenli Yavuz Selim İlkokulu idareci ve öğretmenleri Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, okullarında Diş Fırçalama Merkezi açıldı.

Açılış programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Sağlık Müdürü Serhat KORKMAZ,  Sülümenli Belediye Başkanı İbrahim EROĞUL, Çobanlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir BOZKURT, şube müdürleri, okul müdürleri ve veliler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerimize diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak ve daha sağlıklı dişlere sahip olmaları amacıyla Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğünün de katkılarıyla okulumuza Diş Fırçalama Merkezi’nin kazandırılmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Diş Fırçalama Merkezi’nin diğer okullarımızda da yer alması temennisinde bulundu.

Program protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesilmesi ve öğrencilere diş fırçası ile diş macunu dağıtımının ardından sona erdi.

10-04-201810-04-201810-04-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.