AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Down Sendromlu Öğrencilerimizle Buluştu…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Down Sendromlu Öğrencilerimizle Buluştu…

Toki Fatma Aliye Hanım Anaokulu Müdürü Necibe YALÇINKAYA ULUAY, Müdür Yardımcısı Semra KARAKAYA, Öğretmenlerimiz Ayşegül GÖREN, Ömer ARAS ve Eda ÇETİNKAYA okullarında yürütmekte oldukları “Her Makamda Bir Down Can” projeleri  kapsamında özel eğitim öğrencilerimiz ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı  makamında ziyaret etti.

Okul öğretmenlerimiz 21 Mart Down Sendromlular Gününde farkındalık sağlamak adına ulaşabildiğimiz her makamda çocuklarımızın yer almasını sağlayarak onların da her ortamda kabul gördüğünün gösterilmesini amaçladıklarını  belirtti. Ayrıca “Her Şehit Bir Fidanda Yaşıyor ve “Eko Okul” projeleri hakkında da bilgiler sundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; “ Down Sendromlu çocuklarımız sağlık sorunları olmazsa, eğitimde çok kalıcı olabilen çocuklardır. Ödül kullanma, eğitimlerinde çok etkili olabiliyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın eğitim ve gelişimleriyle yakından  ilgileniyoruz. Projeniz için sizleri tebrik ediyorum. Ayrıca milli birlik ve kardeşlik kapsamında çocuklarımızda şehitlerimizi anma bilinci oluşturmak ve doğa sevgisi kazandırmak amaçlı yürüttüğünüz “Her Şehit Bir Fidanda Yaşıyor” ve geri dönüştürülebilen malzemeler hakkında çocuklarda farkındalık sağlamak amaçlı  olarak yürüttüğünüz “Eko Okul” projeleriniz  içinde teşekkür ediyorum”   dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ‘ın öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çekimiyle ziyaret sona erdi.

19-03-201919-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.