AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencimiz Muhammed AKMAN’ı Makamında Kabul Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencimiz Muhammed AKMAN’ı Makamında Kabul Etti…

Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Muhammed AKMAN, Okul Müdürü Hakan GÜMÜŞ ve Kimya Öğretmeni Yıldız LEBLEBİCİER ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’ı ziyaret etti.

Muhammed AKMAN geliştirdiği yeni nesil doğal ve flor içermeyen diş macunuyla ilgili İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ a sunum yaparak; “ Diş ve ağız enfeksiyonları birçok hastalığa zemin hazırlayabiliyor,  hem florsuz hem de bakteri faaliyetlerini engellemek üzere simbiyotiklerin ve bentonit kilin absorbsiyon özelliğinin kullanıldığı doğal bir karışım geliştirdiğini. üstelik diş macununda fazlasının istenmediği çeşitli hastalıklara yol açan flor elementi bulunmadığını, özellikle çocukların diş macunlarını yuttukları için risk oluştuğu düşünülürse hazırladığımız diş macunu son derece doğal, sentetik kimyasal içermemekte” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; “ Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencimiz Muhammed AKMAN yeni nesil doğal ve flor içermeyen bir diş macunu geliştirmiş.  Kimya Öğretmeni Yıldız LEBLEBCİER danışmalığında geliştirdiği diş macununun diş ve diş eti hastalıklarında ve ağız içi yaralarda emsallerinden daha etkili olduğunu çeşitli bilimsel testlere kanıtlamış. Çalışmalarından dolayı kendisini kutluyorum. Öğretmenimize ve okul idaresine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’ın öğrencimize hediye takdimiyle ziyaret sona erdi.

26-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.