AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN E-Twinning Afyonkarahisar 3. İl Çalıştayı Kapanış Töreni’ne Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN E-Twinning  Afyonkarahisar 3. İl Çalıştayı Kapanış Töreni’ne Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ,İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen, Web 2.0 araçlarının kullanılması konusunda 40 öğretmenimizin bilgilendirildiği,  E-Twinning  portalının  tanıtıldığı, toplamda 18 E-Twinning  projesi başlatılan, E-Twinning  Afyonkarahisar 3. İl Çalıştayı Kapanış Töreni’ne katıldı.

TOBB Kız Anadolu  İmam Hatip Lisesi’ndeki Kapanış Töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; “Çalıştayımız E-Twinning projesine yeni başlayan öğretmenlerimiz için İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlandı. Bir eTwinner nasıl olunur? Projeler neler içermelidir? Dijital beceriler ve teknolojik yeterlilikler, proje kavramına nasıl entegre edilmeli ve bu şekilde eğitime katkı sağlanmalıdır gibi temel başlıkların yanında, kişisel gelişimimiz için önemli ip uçlarını da barındırdı. Eğitimler sonunda elde ettiğiniz kazanımları daha da geliştirerek sadece kendimizde bırakmadan çevremize de aktarmalıyız. Bilginin cimriliği olmaz. Bilgiyi ne kadar paylaşırsak o kadar zenginleşiriz. Bu kazanımların kendinize ve çevrenize fazlasıyla katkı sağlayacağını düşünüyorum. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’ın çalıştay öğretmenlerine Katılım Belgesi ve Eğitmenlere Teşekkür Belgelerini vermesiyle program  sona erdi.

28-02-201928-02-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.