AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Eko Okul Proje Sergisini Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Eko Okul Proje Sergisini Ziyaret Etti...

TOKİ Fatma Aliye Hanim, Asım Kocabıyık ve Emine Efiloğlu Anaokullarımızın yürüttüğü Eko Okul Projesi kapsamında 11.05.2019 Cumartesi gününde veli, öğretmen ve çocuklarımızın yıl boyu yaptıkları çalışmaların sergilendiği ve yine bu kapsamda velilerin atık materyallerden yaptıkları kostümlerin sergilendiği bir Sıfır Atık çalışması gerçekleştirildi.

Park Afyon'da gerçekleştirilen sergi açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve şube müdürümüz Gürbüz BIDIK  katıldı. Sergide konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Üç Anaokulumuza birlikte yürüttükleri Eko Okul Projesi kapsamında yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyorum. Velilerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz yıl boyu değerli eserler üretmişler. Her atığın çöp olmadığını tüm halkımıza göstermek ve farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar için de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Açılış kurdelesini kesen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri daha sonra sergiyi gezdi. Sergideki çalışmaları inceleyerek, öğrencilerimize ileriki hayatlarında başarılar diledi.

Sergi sabah 11 den akşam 11 e kadar öğretmenlerimizin rehberliğinde açık kaldı. Hafta sonu yapılan sergiye halkımızın ilgisi yoğun oldu.

13-05-201913-05-201913-05-201913-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.