AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN El Sanatları Sergisinin Açılışına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN El Sanatları Sergisinin Açılışına Katıldı...

Afyonkarahisar Belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz işbirliği ile açılan sergide, Halk Eğitimi Merkezi kurslarımızda kursiyerler tarafından yapılan ürünler misafirlerimizin beğenisine sunuldu.

Atatürk Kültür Merkezi Salonu'nda açılışı gerçekleştirilen sergiye; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra  Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, Şube Müdürümüz  Hüseyin BEBER, Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Murat DİKTAŞ, Alimoğlu Kültür Sanat Araştırma Derneği Başkanı İbrahim ALİMOĞLU, usta öğreticilerimiz, kursiyerlerimiz ve vatandaşlarımız katıldı.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyelerince kurdele kesilerek sergi açılışı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN kursiyerlerimizin çalışmalarının çok değerli olduğunun altını çizerek el emeği göz nuru ile yapılmış her şeyin kıymetli olduğunu ve her birinin sanat eseri olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti. Serginin Belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün işbirliği ile ortaya çıktığını, katkı sağlayan herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

Kursiyerler tarafından yapılan ve büyük beğeni alan serginin gezilmesiyle program sona erdi.

10-07-201910-07-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.