AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Erkmen Toki Nurullah Oymak İlkokulu Hastane Sınıfı Karne Törenine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Erkmen Toki Nurullah Oymak İlkokulu Hastane Sınıfı Karne Törenine Katıldı…

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi  Hastanesi’nde  yatarak tedavi  gören Eğitim Öğretim sürecinden uzak kalmaması amacıyla, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan “Hastane Sınıflarında” eğitim gören öğrencilerimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah OKUMUŞ  tarafından törenle karneleri verildi.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Hastanesinde düzenlenen törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah OKUMUŞ, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Hastanesi Başhekimi: Doç Dr. İbrahim KELEŞ, Başhekim Yrd. Doç  Dr. İbrahim EKER, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ayşegül BÜKÜLMEZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Muammer DEMİRCAN, Toki Nurullah Oymak İlkokulu Müdürümüz Lütfullah KARACA ve öğretmenlerimiz katıldılar.

 Törende konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Yatarak tedavi  gören anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerimizin eğitim öğretim sürecinden uzak kalmaması amacıyla üniversitemizle birlikte oluşturduğumuz eğitim sınıflarında, 54 öğrenciye, iki öğretmen tarafından  eğitim verildi. Eğitim-Öğretimi sadece okullarımızda değil, evlerde ve hastanelerimizde de verebildiğimiz için mutluyuz. İnşallah hastalarımız bir an önce iyileşir ve eğitimlerine kaldığımız yerden okullarımızda devam ederiz. Bu imkanı sağladıkları için rektörümüze, hastane yönetimi ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca  öğretmenlerimizi de özverili çalışmalarından dolayı ayrıca kutluyorum.” dedi.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah OKUMUŞ ise konuşmasında; “Hastanemiz bünyesinde oluşturduğumuz sınıflarda yatarak tedavi  gören öğrencilerin eğitim almalarından gurur duyuyoruz.İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze işbirliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Burada eğitim adına güzel şeyler oluyor. Özellikle okuma yazma bilmeyen bir velimizin de hastanemiz bünyesinde çocuğu eğitim alırken okumayı öğrenmesi bizi çok mutlu etti” dedi.

 Okuma  öğrenen velimize Teşekkür Belgesi verilmesiyle tören sona erdi.

18-01-201918-01-201918-01-201918-01-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.