AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Eskimiş Öğrenci Sıra Takımlarının Yenilenme Çalışmalarını Yerinde İnceledi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Eskimiş Öğrenci Sıra Takımlarının Yenilenme Çalışmalarını Yerinde İnceledi…

Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından alınan tasarruf tedbirleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atölyelerinde kullanılmayan eski ve yıpranmış öğrenci sıra takımlarının yenilenme aşamalarını incelemeye  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR ve Okul Müdürü Mehmet İVECEN  katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz yıpranmış, eski ve atıl durumda olan sıraları yenileyerek tasarruf ediyor. Bu uygulama ekonomimize büyük katkı sağlamanın yanı sıra öğrencilerimize mesleki pratiklik de kazandırmış oluyor. İlk aşama olarak okullarımızdan plan dahilinde toplanan sıralar bakım ve onarım yapılarak ihtiyaç sahibi okullarımızda değerlendiriliyor. Ayrıca çalışan öğrencilerimiz harçlıklarını da döner sermaye üzerinden almış oluyor.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, bu uygulamanın başlatılmasında  ve sürdürülmesinde emeği geçen herkese teşekkür  ederek ziyaretini sonlandırdı.

07-03-201907-03-201907-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.