AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Fatih Anadolu Lisesi Öğrencilerini Makamında Kabul Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Fatih Anadolu Lisesi Öğrencilerini Makamında Kabul Etti...

Karate Kata Dalında düzenlenen Türkiye şampiyonasına katılan Fatih Anadolu Lisesi öğrencileri ve okul müdürü İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Metin YALÇIN ’ı makamında ziyaret etti.

Sportif alanlarda grup halinde ve ferdi olarak ulusal ve uluslararası müsabakalarda Ayşe YILMAZ Türkiye ikincisi, Emirkan YILMAZ ve Muhammed YILMAZ grup üçüncüsü olarak büyük başarılar elde etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN; öğrencilerimizin spordaki başarısının gurur verici olduğunu, öğrencilerimizin akademik başarılarının  yanında  sportif faaliyetlerde  de başarı  göstermelerinin geleceğimiz adına önemli adımlar olduğunu belirtti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın YALÇIN öğrencilerimizi tebrik ederek, başarılarının aratarak devam etmesi temennisinde bulundu. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

08-05-201808-05-201808-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.