AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Fen Bilgisi Soru Hazırlama Komisyonunu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Fen Bilgisi Soru Hazırlama Komisyonunu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL ,Fen Bilgisi Soru Hazırlama Komisyonumuzu Ölçme Değerlendirme Merkezimizde ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  Ölçme Değerlendirme Merkezimizde Soru Hazırlama Komisyonu’nda gönüllü çalışan öğretmenlerimizle sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a Ölçme Değerlendirme Merkezimizde Soru Hazırlama Komisyonumuzun çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Haftanın 3 günü öğleden sonra Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri branşlarından gönüllü öğretmenlerimizin soru hazırlamada ve soruların düzenlenmesi konusunda  çalışmalar yaptıklarını, hazırlanan bu soruların merkez ilçemizde ortaokul düzeyinde 5,6, 7 ve 8. sınıflara konu tarama testleri olarak belirli bir takvim doğrultusunda uygulandığını söyledi. Uygulama sonucunda öğretmen ve öğrencilerimize kazanım temelli sıralama ve puanlama olmayan sonuçlar verildiğini belirtti. Hazırlanan sorular içerisinde farklı türden soru tiplerinin bulunduğunu vurguladı. Gönüllülük esaslı özveri ile çalışan branş öğretmenlerimize teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  Ölçme Değerlendirme Merkezi  Personelimize ve öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar dileyerek  ziyaretini sonlandırdı.

28-03-201928-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.