AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti...

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER ve Yönetim Kurulu İle İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, 26/02/2019 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında imzalanan Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü kapsamında İlimizden Pilot okul seçilen Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Bu kapsamda 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 18:00 de İlimiz merkezinde bulunan Gazi  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Mesleki Teknik Eğitimden Sorumlu Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet İVECEN, Okul yöneticileri ve Alan şefleriyle bir araya gelindi. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet İVECEN; Okul hakkında misafirlere brifing verdi. Daha sonra Okulda bulunan alan ve dallar gezilerek incelemelerde bulunuldu.  Üretilen ürünler hakkında bilgiler verildi.

Okul bina ve eklentileri gezildikten sonra toplu olarak iftar programına geçildi. İftardan sonra söz alan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER; Başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a ve diğer misafirlere programa katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN'da; Bu organizasyonu gerçekleştiren başta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER'e ve diğer misafirlere teşekkür etti.

İyi dilek ve temennilerle ziyaret sona erdi.

23-05-201923-05-201923-05-201923-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.