AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'Geçmişten Günümüze Değerlerimiz' Etkinliklerine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'Geçmişten Günümüze Değerlerimiz' Etkinliklerine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Maver Kemal Arsoy İlk ve Ortaokulumuz, Hocalar Belediyesi ile Afyon Yörükler ve Türkmenler Derneği Başkanlığının birlikte hazırladığı 'Geçmişten Günümüze Değerlerimiz' etkinliklerine katıldı.

Maver Kemal Arsoy İlk ve Ortaokulumuzda yapılan etkinliklere, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR, Fatih AKÇİL , Şube Müdürümüz Hikmet TUNCER, Hocalar Belediye Başkan Yardımcısı Halit ÇETİN, Afyon Yörükler ve Türkmenler Derneği Başkanı Şakir ALTINTAŞ, Okul Müdürlerimiz, Okul Aile Birliği Başkanı, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı.

Etkinlikler Maver Kemal Arsoy İlk ve Ortaokulu Müdürü Fatma Arzu İZGÖRDÜ'nün yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Ardından öğrencilerimizin hazırladığı gösteriler izlendi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından Hocalar Belediye Başkan Yardımcısı Halit ÇETİN'e, Okul Müdürümüz Fatma Arzu İZGÖRDÜ tarafından Yörükler ve Türkmenler Derneği Başkanı Şakir ALTINTAŞ'a desteklerinden dolayı plaket verildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN protokol üyeleri ile birlikte okul bahçesinde kurulan yörük çadırını gezerek bilgiler aldı. Geçmişte kullanılan araç gereçleri de yakından inceleyen YALÇIN kurdele keserek okul içerisindeki sergi sınıfının açılışını gerçekleştirdi.

Program, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Değerler Hareketi Projesi kapsamında, gelenek ve göreneklerimize sahip çıkan ve geleceğe aktaran bireyler yetiştirmek amacıyla düzenlenen etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür etmesiyle sona erdi.

30-10-201930-10-201930-10-201930-10-201930-10-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.