AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Gedik Ahmet Paşa İlkokulu Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi Açılışına Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Gedik Ahmet Paşa İlkokulu Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi Açılışına Katıldı…

Gedik Ahmet Paşa İlkokulumuzda  öğrencilerimizi 2023 Eğitim Vizyonu gereği hayata daha iyi hazırlamak, farklı yetenekteki öğrencilerin keşfedilmesi ve akademik derslere daha üst düzeyde motivasyon sağlanması amacıyla oluşturulan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın katılımı ile açıldı.

Açılışa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra Eğitim-Bir Sen 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, Kızılay Şube Başkanı Fatih OKYAR, Okul Müdürlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Okul Müdürü Lokman ÖZKUL katılımcılara hitaben yaptığı sunumda; “ 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında öğrencilerimizin duyusal -bilişsel özelliklerini geliştirmeleri amacıyla ve düşünme-anlama yeteneklerini de belirgin olarak ortaya çıkması için okulumuzda Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesini oluşturduk” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN kurdele kesim töreninde yaptığı konuşmada;  “Gedik Ahmet Paşa İlkokulu Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesinin hayırlı olmasını diliyorum. Çocuklarımızın burada zekalarını geliştirici oyunlar oynayarak düşünme-beceri özelliklerinin daha da artacağını düşünüyorum. 2023 Eğitim Vizyonunu çok önemsiyoruz ve bu konuda atılan adımları takip ediyor, özveriyle yapılan çalışmaları takdirle karşılıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi ile kütüphanenin gezilmesinin ardından okul öğretmenlerimizle buluşan YALÇIN, eğitim öğretim faaliyetleri üzerine sohbet etti.

Okul bahçesinde öğrencilerimizin oyunlarına eşlik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  velilerimizle sohbetin ardından ziyaretini sonlandırdı.

07-05-201907-05-201907-05-201907-05-201907-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.