AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “Genç Sesler” Musiki Etkinliklerine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “Genç Sesler” Musiki Etkinliklerine Katıldı…

Sinanpaşa İlçe Kaymakamı Mustafa Hamit KIYICI, Sinanpaşa Belediye Başkanı Murat KARAKOYUN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık AVCI, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz  A.Fevzi ÖZDEMİR, Okul Müdürlerimiz, veliler ve öğrencilerimiz, Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Anadolu İmam Hatip Liselerinde ve Ortaokullarında öğrenim gören öğrencilerimizin sanata olan ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarmak, onların sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılımını teşvik etmek, musiki kültürümüzün tanıtılmasını, benimsetilmesini ve yaşatılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen “Genç Sesler Musiki Etkinliği”ne katıldı.

İlimiz merkez ve ilçelerinde bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimiz ve İmam Hatip Ortaokullarımız arasındaki “İl Finali” etkinlikleri Sinanpaşa Belediyesi Akpınar Düğün Salonunda yapıldı.

Program çerçevesinde Kur’an Tilaveti, Selamlama ve protokol konuşmaları, Genç Nesiller Musiki Etkinliği Yarışması ve Ödül Töreni  yer aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ; “İmam Hatip Liselerinde ve Ortaokulları arasındaki musiki yarışması yapıldı. İlk defa bu sene yapılan yarışmada kulaklarımız dinlendi. Yarışmaya katılan tüm okullarımızı ve yarışmacılarımızı tebrik ediyorum. Bundan sonraki yıllarda bu yarışmalara devam etme temennisiyle tüm izleyicilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum dedi.

Dereceye giren öğrencilerimize protokol üyelerince verilen ödüllerin ardından program sona erdi.

24-12-201824-12-201824-12-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.