AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Görsel Sanatlar ve Çevre Kulübünün Sergisini Gezdi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Görsel Sanatlar ve Çevre Kulübünün Sergisini Gezdi…

Kocatepe Anadolu Lisesi öğrencileri 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapmış oldukları çalışmaları açtıkları sergi ile sanatseverlerin beğenisine sundu.

Kocatepe Anadolu Lisesi’nde açılışı gerçekleştirilen Görsel Sanatlar ve Çevre Kulübünün Sergisine; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR, Fatih AKÇİL, Şube Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, A. Fevzi ÖZDEMİR, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Sergide öğrencilerimizin sosyal faaliyetler içerisinde olmasına büyük önem verdiklerini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerin kültürel ve sanatsal faaliyetlere de zaman ayırarak böyle güzel bir sergiyi ortaya çıkarmanın önemli olduğuna vurgu yaptı. Her insanın sanatsal bir yanı olduğunu dile getiren YALÇIN, serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Açılış kurdelesini kesen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri daha sonra Görsel Sanatlar ve Çevre Kulübünün sergisini gezdi. Okul Müdürü Basri İŞLEK, Görsel Sanatlar Öğretmeni Demet ÇELEBİ ve Matematik Öğretmeni Melek GÖKDEMİR sergideki çalışmalar hakkında protokol üyelerine bilgi verdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, daha geniş kitlelerin bu güzel çalışmaları görebilmeleri için farklı mekanlarda sergiyi tekrarlamaları tavsiyesinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerle sohbet ederek ziyaretini sonlandırdı.

07-05-201907-05-201907-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.