AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu’nun Yıl Sonu Sergisinin Açılışını Yaptı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu’nun Yıl Sonu Sergisinin Açılışını Yaptı...

           İlimizde yıl boyu açılan kurslarda yapılan el emeği göz nuru ürünler Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün hazırlamış olduğu yıl sonu sergisinin açılışına Sayın Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY, Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Müdürlerimiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, usta öğreticiler, kursiyerler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

           Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde 2016-2017 eğitim öğretim yılı süresince yaklaşık 1.100 kurs açıldı, bu kurslarda 25.000 kursiyer eğitim aldı ve  685 öğreticiye görev verildi. Halkımızdan gelen bütün kurs taleplerine cevap verilerek ülke çapında bu alanda kaliteli eğitim veren kurumlar arasında olan Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulunun gelecek yıllarda da yakaladığı başarıyı artırarak devam etmesi bekleniyor.

 

           İl Milli Eğitim Müdürümüz yaptığı konuşmada yediden yetmişe her kesime eğitim merkezimizin hizmet verdiğini belirterek hatta bu hizmette alt ve üst yaş sınırı kalmadığını ifade etti. İlimizde yaşayan herkes kurslarımızdan faydalanmaktadır diyerek bu alanda hizmet veren kurum idarecilerimize, kurs öğreticilerine ve kursiyerlerimize teşekkür etti.     

 

          Açılış protokol üyelerinin açılış kurdelasını kesmesinin ardından  serginin  gezilmesi ile son buldu.

26-05-201726-05-201726-05-201726-05-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.