AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu’nun Yıl Sonu Sergisinin Açılışını Yaptı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu’nun Yıl Sonu Sergisinin Açılışını Yaptı...

İlimizde yıl boyu açılan kurslarda yapılan el emeği göz nuru ürünler Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün hazırlamış olduğu yılsonu sergisinin açılış programına Sayın Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Kurum Müdürlerimiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR, Musa DİNÇGEZ, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürleri, usta öğreticiler, kursiyerler ve çok sayıda davetli katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yaptığı konuşmada; “ Yediden yetmişe her kesime eğitim merkezimizin hizmet verdiğini belirterek hatta bu hizmette alt ve üst yaş sınırı kalmadığını ifade etti. İlimizde yaşayan herkes kurslarımızdan faydalanmaktadır. Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde 2017-2018 eğitim öğretim yılı süresince yaklaşık 1.260 kurs açıldı, bu kurslarda 32.000 kursiyer eğitim aldı ve 820 öğreticiye görev verildi. Halkımızdan gelen bütün kurs taleplerine cevap verilerek ülke çapında bu alanda kaliteli eğitim veren kurumlar arasında olan Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulumuz gelecek yıllarda da yakaladığı başarıyı artırarak devam edecektir.” diyerek bu alanda hizmet veren kurum idarecilerimize, kurs öğreticilerine ve kursiyerlerimize teşekkür etti.    

Protokol üyelerince açılış kurdelasının kesilmesiyle başlayan el emeği göz nuru sanat eserlerinden oluşan sergi gezildi. Bu sergi 28-29 Haziran tarihleri arasında misafirleri ağırlamaya devam edecektir.

28-06-201828-06-201828-06-201828-06-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.