AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Hami Projesi Görüşme Toplantısına Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Hami Projesi  Görüşme Toplantısına Katıldı…

Afyonkarahisar il merkezinde faaliyet gösteren resmi ve özel okullarımız arasında sosyal dayanışmayı ve bütünleşmeyi sağlayacak “Hami Projesini”  görüşmek üzere yapılan toplantı,  Afyonkarahisar Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda, İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN’ın başkanlığında yapıldı.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK ,ilimiz merkezinde faaliyet gösteren ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde resmi ve özel okul müdürlerimiz katıldı.

2023 Eğitim Vizyon Belgesi çerçevesinde, Yenilikçi Uygulamalar başlığı altında resmi ve özel okullarımızın sosyal etkinlik, akademik çalışmalar ile araştırma geliştirme alanlarında ortak faaliyet alanlarının görüşüldüğü toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin YALÇIN; “Proje ilimize eğitim öğretim alanında çok büyük katkılar sağlayacaktır. Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde resmi ve özel okullardaki öğrencilerimiz bir araya gelerek oluşturulacak atölyelerde çok güzel faaliyetler yapacaklar. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu tarz çalışmaların öğrencilerimize ve öğretmenlerimize ciddi katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Hami okullarımız akıl, zeka, beceri ve robotik atölyelerin kurulumuna destek vermelerinin yanı sıra rehberlik, değerler eğitimi, sosyal ve kültürel çalışmalar alanlarında da çalışmalar gerçekleştirecekler. Bu çalışmalarınızı görsel olarak da  raporlandırın. Oluşturacağımız komisyon raporlarınıza istinaden farkındalık oluşturacak çalışmaları belirleyecek. Projede emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

12 resmi okulumuz ile 12 özel okulumuzun eşleşmesiyle oluşturulan  işbirliği protokollerinin imzalanmasının ardından toplantı sona erdi.

27-02-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.