AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hayırseverlerimiz Hacı Sultan- Hüsnü Ulu’ ya Yeni Okul Binamız İçin Teşekkür Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hayırseverlerimiz Hacı Sultan- Hüsnü Ulu’ ya Yeni Okul Binamız İçin Teşekkür Etti…

Hacı Sultan-Hüsnü Ulu İmam Hatip Ortaokulunda yapılan İlköğretim Haftası kutlama programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, şube müdürlerimiz, okul öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “ Çok değerli çalışma arkadaşlarım Sultan teyze, Hüsnü amca sevgili öğrenciler, öğretmen arkadaşlarım ve saygı değer veliler bu gün coşkulu bir günü paylaşıyoruz. Eğitim öğretim yılının ilk günü bu güzel okulu bizlere kazandıran hayırseverlerimiz  Hacı Sultan ve Hüsnü ULU’ ya  teşekkür ederim. Bu örnek davranışın insanlara  örnek teşkil etmesini temenni ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Hayırsever Hüsnü ULU; “ Sevgili öğrenciler bu mutlu günümüzde bizlere gurur verdiniz. Bu yapmış olduğumuz okul mili eğitim camiasına ve sizlere hediye olsun. 2018-2019 eğitim öğretimin yılının hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Programda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hayırseverlerimiz  Hacı Sultan ve Hüsnü ULU’ ya  plaket takdim etti. Tören hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle tamamlandı.

18-09-201818-09-201818-09-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.