AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'Her Atık Çöp Değildir' Temalı Sergi Açılışına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 'Her Atık Çöp Değildir' Temalı Sergi Açılışına Katıldı...

Afyon Bahçeşehir Uğur Okulları öğrencilerimiz öğretmenleri rehberliğinde atık maddelerini geri dönüşümle günlük yaşamda kullanılabilecek materyallere dönüştürdü. Ortaya çıkan ürünlerin sergisi Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ tarafından açıldı.

Afyon Bahçeşehir Uğur Okullarında 'Her Atık Çöp Değildir' düşüncesiyle öğrenci ve veli işbirliği içerisinde oluşturulan ürünlerin sergi açılışına Sayın  Valimiz Mustafa TUTULMAZ'ın yanı sıra Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK, Çevre İl Müdürümüz H. Vahit OKUMUŞER ve Şube Müdürlerimiz katıldı.

Öğrencilerin atıkları geri dönüştürebilmeleri ve bu konuda bilinçli bireyler olmalarını sağlamayı amaçlayan çalışmaların sergisi protokol üyeleri tarafından gezildi. Sergi sonrasında okulun bir bölümünde Kültür Sokağı adıyla oluşturulan kitap okuma salonunu inceleyen Vali TUTULMAZ, orada kitap okuyan öğrencileri tebrik ederek İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri ile birlikte öğrenciler eşliğinde bir süre kitap okudu. Daha sonra okuldaki sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

Toplu hatıra fotoğrafı çekimleriyle program sona erdi.

25-05-201925-05-201925-05-201925-05-201925-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.