AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hocalar İlçemizdeki Okullarımızı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hocalar İlçemizdeki Okullarımızı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL ve Hocalar İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ramazan KOYUNCU ile birlikte Hacı Hayriye Özsoy İlkokulu Müdür Yardımcısı Bahadır Levent DUMAN' ın cenaze törenine katılarak eğitim camiamızın adına ailesine baş sağlığı dileklerini iletti.

Taziye ziyaretinin ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hocalar İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaret sırasında okulda incelemelerde bulunan YALÇIN, Okulumuzda okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerimizin işbirliği ile tasarlanan Kodlama Destekli Fen Laboratuvarında yapılan etkinliklere katıldı. Öğrencilerimizle birlikte ders dinleyerek okul idaresini ve öğretmenlerimizi böyle güzel bir laboratuvar tasarladıkları için tebrik ettiğini ifade etti, öğretmenlerimizle fikir alışverişinde bulunarak öğretmenlerimizin istek ve önerilerini dinleyerek başarılar dilediğini sözlerine ekledi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

05-02-202005-02-202005-02-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.