AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısına Katıldı...

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın başkanlığında Hocalar Çok Programlı Lisesi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Maarif Müfettişleri Koordinatörümüz Halil SEVGİ, Şube Müdürlerimizden Gürbüz BIDIK, Güngör AYAZ ve İlçe  Millî   Eğitim   Müdürlerimiz  katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısına Katıldı...

       İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yapmış olduğu konuşmada ilçelerimizde devam etmekte olan Destekleme ve  Yetiştirme   kurslarını daha verimli hale getirmek için yürütülen çalışmalardan bahsetti. Yenilenen sınav sistemleri ile ilgili olarak çalışmalarımızın sistemli bir şekilde devam etmesi gerektiğini vurguladı. Amacımızın eğitim öğretim sürecinde akademik başarımızı daha iyi bir noktaya taşıyarak, başarımızın daha da artmasının olduğunu belirtti. Ayrıca öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında sosyal ve sportif faaliyetlere de yönlendirilip ödüllendirilmelerinin önemini vurgulayarak sözlerine son verdi.

        İl Milli Eğitim Yöneticileri kendi birimleriyle ilgili olarak İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizi bilgilendirdi.  İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Şube Müdürlerimiz ilçelerimizdeki çalışmalar ve karşılaştıkları sorunlar hakkında fikir alışverişinde bulundular. Fikir alışverişinin tamamlanmasının ardından toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

25-10-201725-10-201725-10-201725-10-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.