AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz İle 2023 Eğitim Vizyonu Çalışmalarını Değerlendirdi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz İle 2023 Eğitim Vizyonu Çalışmalarını Değerlendirdi…

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yapılan çalışmalar ile ilişkili toplantı,  Sinanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  Toplantı Salonu’nda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  başkanlığında yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz  ve Şube Müdürlerimiz katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; 2023 Eğitim Vizyonun  özümsenmesi gerektiğini, İlçe Müdürlerimizin bu konuya hassasiyetle yaklaşmasının  önemli olduğunu belirtti. Okullarımız ve ilçelerimiz arasındaki farkları en aza indirgemeliyiz. Başarıları ilçe bazında değerlendirmeden il genelinde başarı yakalamayı hedeflemeliyiz. İlçelerimiz başarıyı takım çalışmalarıyla daha da ileriye taşımalıdırlar. Başarı hepimizin başarısı olmalı. Afyonkarahisar’ın  güzelliklerini, gizli yeteneklerini  ortaya çıkarmak için çabalarımızı artırmalıyız. Öncelikle okul müdürlerimizi motive etmeliyiz. Her bir öğretmenimize ulaşmalıyız. Öğrencilerimizle iç içe olalım, onlara değer verdiğimizi hissettirelim. Öğrencilerimizin yaşamlarında güzel hatırlanan anılar bırakalım. Kaygı olmadan yaşamın içinden yaşantılar sunarak kalıcı öğrenmeler inşa edelim. Atölyelerimizde onlarla çalışma fırsatlarımızı değerlendirelim. Atölyelerimizi yerinde inceleyerek eksikliklerimizi tamamlayalım.2023 Eğitim Vizyonunun getirdiği gelişim ve dönüşüme yürekten destek verelim. İlçelerimizde makam odalarından değil sahadan sürece destek olalım. Değerli  meslektaşlarım; başarı hepimizin, güç elimizde bu duygu ve düşüncelerle hepinizin çok güzel çalışmalar yapacağınıza inanıyor, başarılar diliyorum diyerek sözlerini tamamladı.

2023 Eğitim Vizyonu İlçe Milli Eğitim Müdürleri Bilgilendirme Toplantısında 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri  ayrıntılı görüşüldü. İlçelerimizde ve okullarımızda yapılması planlanan etkinlikler , yakın ve uzak hedefler üzerinde görüş alışverişi yapılarak toplantı sonlandırıldı.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.