AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim müdürümüz Metin YALÇIN İmam Hatip Ailesi Buluşması Etkinliklerine Katıldı...

İl Milli Eğitim müdürümüz Metin YALÇIN İmam Hatip Ailesi Buluşması Etkinliklerine Katıldı...

İmam Hatip Okullarının kuruluşunun 60. yıldönümü nedeniyle Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Önder İmam Hatipliler Derneğince Zafer Meydanında düzenlenen İmam Hatip Ailesi Buluşması etkinliğine Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Kurum Müdürlülerimiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz, halkımız ve çok sayıda öğrencimiz katıldı.

Etkinlikler Afyonkarahisar Mehteran Takımı gösterileri ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın söylenmesinin ardından Kur'an-ı Kerim okundu.

Önder İmam Hatipliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet AKBABA'nın konuşması sonrasında etkinlikler "Yürüyüş" adlı grubun konseri ile sona erdi.

17-10-201917-10-201917-10-201917-10-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.