AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Toplantısına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Toplantısına Katıldı...

Merkez ilçe ve 17 ilçemizde kayıt dönemini verimli geçirebilmek amacıyla düzenlenen İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın başkanlığında yapıldı.

Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli Salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra Şube Müdürümüz A. Fevzi ÖZDEMİR, Eğitim Birsen 1 No' lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN ile İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürlerimiz katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN toplantıda İmam Hatip Okullarımızın programıyla, eğitimiyle kendine özgü artılarının olduğunu belirterek;" İmam Hatip Okullarımızı tercih eden öğrencilerimiz akademik eğitimin yanında mesleki eğitimi de ağırlıklı olarak alabilmekte. Her okul müdürümüz İmam Hatip Okullarımızda yapılan faaliyetleri daha da çeşitlendirerek okullarımızın arasında akademik öğrenim açısından bir fark olmadığını gözler önüne serebilmeli. Yeterince çalışan öğrencilerimiz hangi okulumuza giderse gitsin başarılı olabilir" dedi.

Toplantıda kayıt döneminin verimli değerlendirilmesi ve alınacak tedbirler, İmam Hatip Okullarımızın ihtiyaçları, İlçelerde gerçekleştirilen saha çalışmaları, okullarımızın reklam ve tanıtımı konuları ele alındı.

İyi dilek ve temennilerin alınması ve fotoğraf çekimiyle toplantı sona erdi.

03-07-201903-07-201903-07-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.