AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ın Katılımlarıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Bölümünde Özel Eğitim Sınıfı Açıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ın Katılımlarıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Bölümünde Özel Eğitim Sınıfı Açıldı...

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bünyesinde, evde ve hastanede eğitim hizmetleri yönergesi ve özel eğitim hizmetleri yönetmeliği gereği yapılan yazışmalar sonucunda Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinin Onkoloji Hematoloji Hastanesi´nde bulunan, Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Kliniği bünyesinde Özel Eğitim Sınıfı açılışı gerçekleşti. Yapılan açılışa Hastane Başhekimi Doç. Dr. İbrahim KELEŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz Muammer DEMİRCAN ve çok sayıda hastane personeli katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yaptığı konuşmada; her ne şartta olursa olsun çocuklarımızın eğitim sürecini devam ettirmek zorundayız. Onlar okullara devam edemiyorlarsa bizler sınıfı evlatlarımızın ayağına getirerek eğitim sürecinden uzak kalmamalarına engel olmalıyız. Bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen Başhekim Doç. Dr. İbrahim KELEŞ’e ve hastane personelimize teşekkürlerimi sunuyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Program protokol üyeleriyle özel eğitim sınıfının açılış kurdelesinin kesiminin ardından sona erdi.

19-07-201819-07-201819-07-201819-07-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.