AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ın Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı Mesajı...

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ın Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı Mesajı
 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ın Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı Mesajı...

    Sevgili öğrencilerim;

       Eğitim hayatınızın Lise döneminin bitmesiyle 2017-2018 eğitim öğretim yılında üniversitede öğrenim görmenizi sağlayacak YGS  12 Mart Pazar günü yapılacak ve sizler de sınava gireceksiniz Yıllardır öğretmenlerinizin rehberliğinde, ailelerinizin destekleriyle, zaman zaman arkadaşlarınızla birlikte çoğu zaman da kendi gayret ve çabalarınızla vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını inşallah alacaksınız. Onun için bu sınav hem sizler için hem de aileleriniz için hatta biz eğitimciler için de önem arz etmektedir. Çünkü bu sınavla büyük ölçüde hayatınıza yön vereceksiniz. Ancak şunu da unutmayın; bu sınav sizin hayatınızın sonu değil. Onun için ağır bir kaygı ve stres içinde de olmayın bu size zarar verir. Bu güne kadar sizler çalıştınız elinizden gelen çabayı da gösterdiniz inşallah çalışma ve gayretlerinizin karşılığını alacaksınız. Bizler tüm kalbimizle sizlerin yanında olacağız. Sizlere yürekten başarılar diliyorum. 

       Değerli yönetici ve öğretmen arkadaşlarım;

       Öğrencilerimizin 12 Mart Pazar günü girecekleri YGS sınavlarına hazırlanırken onlara büyük emekler verdiniz. İnşallah bu emeklerinizin karşılığını da alacaksınız. Onların başarıları sizlerin de büyük bir mutluluğu olacaktır. Sizlere de öğrencilerimize olan destek ve katkılarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum.

        Kıymetli velilerimiz,

        Daha dün beşikte ağlayan, sizin yardımınıza ihtiyaç duyan yavrularımız hayatlarına şekil vermek üzere üniversite yoluna çıkmak için ilk adımlarını atacaklar. Uzun çalışma saatlerinin ardından girecekleri sınav için heyecan ve endişe duyabilirler. Her sıkıntılarında, güzel günlerinde  çocuklarımıza liman oldunuz. Yine bu sınav günü de onlara liman olmanız yönünde ihtiyaçları var. Destekleriniz için sizlere de çok teşekkür ediyorum. İnşallah onların başarısında sizlerin de katkısı büyük olacaktır. 

 

        Sevgili Öğrencilerim, değerli öğretmenlerim ve saygı değer velilerimiz 12 Mart Pazar günü yapılacak olan YGS nin ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor bir kez daha öğrencilerimiz gönülden başarılar diliyorum. 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.