AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Işıklar Balı Sultan İlkokulu Tema Gönüllüsü Öğrencilerini Makamında Kabul Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Işıklar Balı Sultan İlkokulu Tema Gönüllüsü Öğrencilerini Makamında Kabul Etti...

Orman Haftası dolayısıyla doğa bilinci kazandırmak, ormanların yok olmasını önlemek, Çevrenin ağaçlandırılmasını sağlamak amacıyla hazırladıkları “Or-Men” (Orman Adam)  isimli çalışmayla ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla Işıklar Balı Sultan İlkokulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ı ziyaret etti.

Peygamber Efendimizin  “Kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz” hadisi şerifini kendilerine düstur edindiklerini belirten öğrenciler “Bu yönde neler yapabiliriz?” derken akıllarına “Tema Gönüllüsü” olma fikrinin geldiğini söyleyerek, Tema Vakfı Afyonkarahisar Şubesi ile görüşüldükten sonra Tema Gönüllüsü olmaya karar verdiklerini ve Şube Yetkililerinin de tam desteğiyle sınıflarının 2/C TEMA SINIFI olacağını belirtip bundan sonra doğanın korunması ve çevrenin ağaçlandırılması yönünde çalışmalara gönüllü olarak katılacaklarını belirttiler. Ormanların korunmasını ağaçlandırılmasını ve yeşile değer verilmesini konu alan OR-MEN adlı tiyatro hazırladıklarını belirterek İl Müdürümüz Metin YALÇIN’ı da tiyatro oyunlarını izlemeye davet ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, bu duyarlı davranışlarından dolayı öğrencilerimizi tebrik ettiğini belirterek tiyatro oyununda emeği geçenlere teşekkürlerini ifade etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

27-03-201827-03-201827-03-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.