AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kadaifçioğlu İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerinin Karne Sevincini Paylaştı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  Kadaifçioğlu  İlkokulu  Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerinin Karne Sevincini Paylaştı...

4 yıl önce eğitim öğretime açılan görme engelliler sınıfından bu yıl mezun olan öğrenciler velileri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’la makamında bir araya geldi, sınıfın açılmasına öncülük eden ve katkılarını esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a teşekkür etti.

İl Müdürümüz Metin YALÇIN çocukların karnelerini inceledi takdir alan öğrencileri tebrik ederek kendileri ile teker teker ilgilendi. Bu çocuklarımızın eğitim sürecinde, katkılarından dolayı velilerini ve öğretmenlerini kutluyorum diyerek öğrencilere karne hediyelerini verdi.

Ziyaret birlikte hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

08-06-201808-06-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.