AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kadınana İmam Hatip Ortaokulu ve Hüseyin Sümer Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kadınana İmam Hatip Ortaokulu ve Hüseyin Sümer Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Kadınana İmam Hatip Ortaokulu ve Hüseyin Sümer Ortaokulunu    ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN okul müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız, öğretmenlerimiz  ve öğrencilerimizle buluştu.

Kadınana İmam Hatip Ortaokulumuzda teneffüste okul koridorlarında öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek öğrencileri gözlemledi. Öğretmenlerine sordukları soruların cevaplarını öğrencilerle birlikte dinleyerek öğrencilerimize başarılar diledi.

Hüseyin Sümer Ortaokulunda okul bahçesinde oyun oynayan öğrencilere katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerimize derslerinin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere de önem vermeleri gerektiğini  ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Öğretmenlerimiz hepimiz için çok kıymetli. Büyük bir özveri ve fedakârlıkla yaptığınız çalışmaları takip ediyorum. Öğrencilerimize önce insan olmayı öğretelim, yalnızca akademik anlamda ilerlemeler ve başarılar yeterli olmayacaktır. Her alanda iyi yetişmiş mesleğini en iyi şekilde yapan ve bununla birlikte ahlaki değerleri de olan öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyoruz.  Çalışmalarınız sırasında karşılaştığınız her zorlukta yanınızdayız ve daima destekçiniziz.2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yaptığınız yararlı faaliyetlerle öğrencilerimizi bir adım ileriye taşıdığımızı ve işbirliği içinde her zaman daha iyiye doğru ilerlediğimizi görüyor, hepinize çok teşekkür ediyorum ‘’dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

27-03-201927-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.